Chance of survival - 12.Kapitola

29. ledna 2011 v 11:10 | Teru-chan |  Chance of survival


Zastavila jsem se. Přede mnou byli 3 lidi. Řekla bych že dva kluci a jedna holka. Uvažovalaa jsem nad svými možnostmi ... stejně jsem na to neměla moc času .... Černovláska mě stejně zachvilu dohoní. Zavřela jsem oči a chtěla začít maloat v tu chvíli ve mě ale něco hrklo. Jeden mu promluvit.
"Hey Ayumi .... Nedělej to" zašeptal a vystoupil ze tmy. NO TO SNAT NE!
"Shou! Co to? Co to sakra doprdele děláš?" rozčílila jsem se a mezitím mě dohonila černovlasá dívčina. Z pozadí vystoupily i ostatní dvě postavy. Moje myšlenky se povrdily. Byl to kluk a holka. Holka měla krásné zrzavé vlnité vlasy dlouhé o zadek. Její obličej zdobily jemné pihy a neuvěřitelně jí to slušelo. Na sobě měla bílé splívavé šaty a nohy měla bosé. Byla jako nejáká víla. Ten kluk vypadal jako její bratr. Měl zrzvé vlasy které měl rozcuchané. Oči měl černé a bezvýrazné. On na sobě měl normální triko a džíny. Oba na mě vyjeveně koukali.
"Oni mě unesli..." konstatoval Shou.
"Vypadají hrozně nebezpečně a ty ses s nima určitě nemohl vypořádat.." zavrčela jsem.
"Nemluv takhle o mých loutkách" pípla černovláska a upoutala tak naši pozornost.
"Mé jméno je Kurosawa Aiko. Potřebuju vás a proto si vás vezmu" usmála se a chytla Shoua za hlavu. Nevím co se přesně mezi její rukou a jeho hlavou stalo. Vlastně mě to radši ani nezajímá. Shouovi oči potejměli a jeho výraz oněmněl. Pak se dívka otočila ke mne.
"Ne prosím! Půjdu dobrovolně" zakňučela jsem. Dívka chvíli nezastavovala al nakonec uvážila mou nabídku. Nějáký ten bodyguard se jí bude hodit.
 Aiko odešla i se svými zrzavými pomocníky a já se rozběhla k Shouov. Byl uplně v pořádku ... jen takový ... Bez emocí  .. dobře nebyl jen bez emocí. Byl bez lesku v očí, byl jako kdyby ho ... Já nevím jak  to popsat nikdy jsem nebyla v češtině dobrá. A zvlášt ne ve slohu. Co sem pletu sloh kurňa? Je tu nějáká mrcha co mi vzala bráchu a já řekla že jí klidně udělám bodyguarda!  Bože proč si ze mě udělat takového kokota?

Za nedlouho jsme všichni seděli ve sporťáku co byl zaparkovaný za rohem  u vchodu. Řídil zrzek který se údajně jmenoval Mason. Dívka byla opravdu jeho sestra a jmenovala se Angelika. Víla to nebyla, prostě ztratila boty.
"Kam jedeme?" zeptala jsem se.
"Na centrálu"
"Čeho?"
"Třetího cechu" usmála se Aiko. Třetí cech je největší cech co eistuje. Všichni byli pro to aby byl znčen. Je nebezpečné být tolik mágů na jednom místě. Ale asi našli nějáký speciálkní místo kde je lovci nenajdou. Hrozně jsem se těšila.
_______________________konec kapitoly_______________________________

1.Co si myslíte o Aiko?
2. Co se přesně stalo Shpouovi? (vy to nevíte? tak to si přečtěte profily postav u Aiko)?
3.Myslíte vže ti dva budou mít  v příběhu nějákou významnou roli? Jakou?
4. Co Ayu najde u třetího cechu .. teda pokud mířijou vůbec tam..
 


Komentáře

1 Hatsu Hatsu | Web | 29. ledna 2011 v 12:23 | Reagovat

1...jéé už je tam Ami ^^konečne normál postava :D
2.Ami mu rozbila dušu
3.uvidime
4.niečo uplne super z čoho sa bude rozvijat dalsi postup deja....

2 Casion Casion | Web | 29. ledna 2011 v 14:54 | Reagovat

zdrawím!!! kontrolujem posledný projekt Fantasy clubu a wišmla som si, že si sa nezapojila... bola by som rada, keby si tak urobila...
http://my-fantasydream.blog.cz/1101/zaklinadla
Casion

3 Ami Ami | Web | 29. ledna 2011 v 20:15 | Reagovat

yaaaaaay~
1. podla mna dobre ^^ len mala drobnost Aiko neznasa svoje meno, len z dovodu kontrastu s jej charakterom (Aiko, hruby preklad: dieta lasky), inac si to spracovala dobre... dokonca super..
2. joj, tak kedze som to pisala.. nema dusu chudak XDDD
3. vyznamnu? asi nie uplne, ale necham sa prekvapit ^^
4. vela magov XDDD

4 Yu Zmeja junior Ivashkov Yu Zmeja junior Ivashkov | Web | 1. února 2011 v 9:03 | Reagovat

1. Sympatická ^^
2. Vím, ale nechce se mi to psát...
3. Absolutně nevím :D
4. Vzduch! xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.