Únor 2011


Animefest

28. února 2011 v 11:11 | Teru-chan |  Webmasters
Ahoj,ahoj bobaňi!
Jelikož jsem Brńačka tak nesmím chybět na Animefestu... Ale budu tam porvé! CO se tam vlastně děje? Pečlivě jsem si pročetla všechny informace (spíš ty který jí zajímali) a rozhodla jsem se že se zapojím do ANimezoo,Festovou fanfikci a festoví AMV ^^ ...
Fanfikce se píše a AMV už mám hotové ^^ Mno jo .. musela jsem se pochlubit ... Obě věci budou na anime Togainu no chi jelikžo mě zaujalo :D Po animefestu tu obě věci zveřejním ^^
Aktualizace 17:45
Oprava - AMVn emá mhotové .. movie maker se posral ... dělá mto odznova :DD

AMV Kuroshitsuji II

27. února 2011 v 11:12 | Teru-chan
Bobaňi!
A teď se držte! Já dokončila své AMV s Kuroshitusji. Zaručuju že je to uplně něco jiného než mé dosavadní AMVéčka! Sedí to sem tam do hudby a je to dobrá kvalita... Jen ty titulky (nasranej pohled)

Galerie.cz

26. února 2011 v 19:29 | Teru-chan |  Návody a vychytávky
Určitě si všichni blogaři všimli zbrusu nové záložky "Články" ... Eve má s tímto trochu problém (pokud jsem dobře pochopila) a nejdou jí vkládat obrázky.
Já jakožto holka co bloguje 5 let jsem už taky takové chvíle zažila a naučila jsem se jednu fintu ^^
A já vám ju tady předvedu!

PS:Prosím nekopírujte... odložila jsem všechno co sjem dělala abych mohla Eve pomoct... jetsli chcete ten návod taky tak si ho udělejte samy!

Kuroshitsuji

26. února 2011 v 18:16 | Teru-chan

http://files.myopera.com/Gaby-Lay/blog/Kuroshitsuji%2001.jpg

Dostáváme se do světa staré Anglie, do viktoriánské éry Londýna. Jako od historické komedie se od anime čeká, že se zasmějete, vaše srdce zaplesá a vy si pak zase v klidu půjdete lehnout s čistou hlavou. To od Kuroshitsuji ale chtít nemůžete. Ano, zasmějete se, ale kolikrát se vám bude chtít i brečet...

Blog blbne

25. února 2011 v 20:07 | Teru-chan
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Víte že vám vždykcy přednastavuju články aby tu něco bylo... Mno a on bog se na ot dneska nějako vysral ://
Měl tu být popis Junjou romantica... Tak dižtak to máte v odkazu v menu ^^

Junjou romantica

25. února 2011 v 12:00 | Teru-chan
Muhuaha a jde se na Shonen-ai <3

Earl and Fairy

24. února 2011 v 7:00 | Teru-chan
A nová recenze... tentokrát zase z netu jelikož anime nemám zkouknutý .. čekám na další díly

Miyavi- Turné

23. února 2011 v 11:00 | Teru-chan |  Miyavi
POzdravuju všechny J-ROCK fandy! Chci vám oznámit že Miyavi má v březnu turné a už oznámil kam všude pojede. Bohužel v čr nebude ale bude u našich sousedů ^^

d-n-h
(Na obrázku všichni moji oblíbenci ^^, Zleva: Shou (A9),Miyavi, Ruki (the GazettE) )


Možná zákaz ^^

21. února 2011 v 17:58 | Teru-chan |  Webmasters
deidara-neni-hermafrodit
Hey hou bobaňi,
možn átu nebudu jelikož mám problémy s chováním ve škole... Twl prej sem drzí¨á. . já jen obhajuju sovje práva-  Uča na mě klidně řve a já nemůžu?: DD
ne takhle ot nebere ... jen mě prostě vytáčí dvě učitleky oc si na mě zasedli  )jedna si na mě zasedla , druhá je prostě blbá xD)... A mno.. učitelka volala mamce a ona  že prej si o tom chce promluvit takež počítám se zákazem .... Na pár dní jsem tu zatím přednastavila... SKusím ještě něco přednastavit... A dižtak pokud stihn utak i oběhnu .. nemažte

Toganu no chi

21. února 2011 v 12:00 | Teru-chan
Našla jsem jedno super anime ale nikde žádná recenze ... tak hold ju budu muset napsat sama :D
deidara-neni-hermafrodit

Code geass - Rozcestník

20. února 2011 v 16:43 | Teru-chan
http://images2.fanpop.com/images/photos/5600000/Zero-lelouch-lamperouge-zero-5630913-2175-2560.jpgCode geass R2

20. února 2011 v 15:01 | Teru-chan
Muhuhaha! Už pomalu dokoukávám druhou řadu... Podle mého názoru ještě povedenější než první ^^ (ale je to jen můj názor ^^)
d-n-h

Haou Airen - Info o manze

19. února 2011 v 7:00 | Teru-chan
http://2.bp.blogspot.com/_QBLQkeeWKGU/TI60zSgwqpI/AAAAAAAACKw/ikzeDGisw5o/s1600/Haou+Airen+01.jpg
Varuju radši hned na začátku. Tahle manga je 18+, takže perverznost nad perverznost. Ale vážně to není jen o tom sexu, vlastně...podstatou celýho příběhu je láska.
**

Death life - 6.Kapitola

18. února 2011 v 12:00 | Teru-chan |  Death life
Dneska je to extrémě krátké a moc se omlouvám ale chcu aby to končilo napínavě...
deidara-neni-hermafrodit

Code geass

17. února 2011 v 11:00 | Teru-chan
Tohle anime je fakt cool.... Ale tahle první řada končí hrozně ... bych je za ten konec umlátila k smrti :DD
http://images2.fanpop.com/images/photos/5600000/Zero-lelouch-lamperouge-zero-5630913-2175-2560.jpg

Nový design - Deiteru ^^

16. února 2011 v 21:51 | Teru-chan |  Blog
deidara-neni-hermafrodit
Muhuhahha! Udělalal jsem to!
Děcka.. seznamte se s mým novým designem s názvem Deiteru. Obrázek je od mé kamarádky Matsue na které jsem já a Deidara ... Účes který na ní mám jsem na NT 2010 nosila skoro furt ^^... Mám ještě dva takové obrázky a potom ještě kde mi kreslily jenom Deidaru. Vždy když se na ty obrázky podívám tak si mi chce brečet štěstím že jsem takovýhle lidi vůbec potkala...
Design je velice jednoduchí takže nevím jak dlouho tu vydrží .... už mám dodělaný jeden s Pekelnou dívkou ^^

A pokudse tu objeví Mia-chan tak ji prosím o poslání Jashinky ve formátu JPG ^^

PS: Citát opsán z obrázku :D

Teru-chan má sukni aneb dilema s cosplayem

16. února 2011 v 13:00 | Teru-chan |  Webmasters
Jak jsem vám říkala - budu cosplayovat Hinamori Amu. Nejdřív jsem chtěla Amu - Amulet Spade aneb Amu přeměněnou s Miki ale nakonec jsme se rozhodla pro normální.
Jako první jsem řešila vlasy... Bože tobylo! Nakonec jsem se rozhodla že si je nebudu ani stříhat ani nic ale pstě vezmu sprej a obarvím si je narůžovo.
Další dilema bylo sako- to jsem nevyřešila doteď.
Sukne ,.. to jsem myslela že bude ten nejmenší problém. Ale prostě nikde neprodávaj takovou sukni kterou jsem potřebovala. V AnChristie ju měli akorád takovou tu do pasu ... a ta vypadala divně. Tak jsem se rozhodla že koupím látku a nechám si to přímo ušít.
Tu jsme ale jednou se školou šli k Olympii bruslit... A to bychom nebyli my kdybychom nepožádali rodiče ať napíšou propustku že po bruslení můžeme jít do Olympošky. A jak tak procházíme obchody tak v New yorku mi něco vyrazí dech - SUKNĚ!
Já hned sebrala všechny a koukala se na velikosti .... následovalo zklamání - všechny velikost byli XS...A uznejte že já nejsem tak hubená abych to oblékla ..Ale i přes to jsem si t vzala do kabinky a vyzkoušela .... DĚCKA MĚ TA SUKNĚ BYLA!
Hned jsem si ju radostně koupila a další dilema je pryč .... Zde fotka:

deidara-neni-hermafrodit
Ok není uplně stejná (je to divně nasvícené .... je to červeno černé) ... pro mě je DOKONALÁÁÁ :DD

D. Gray-man

15. února 2011 v 10:00 | Teru-chan
deidara-neni-hermafrodit
Koloběh života a smrti pracuje již po tisíciletí na stále stejném principu - někdo se narodí, jiný zemře. Každý tedy někdy přijde na řadu. Je to v pořádku, ale vždy to zanechá zármutek v srdcích osob, které měly k zemřelému blízko. Duše mrtvého člověka se přenese do světa, kde jí je dobře. Uleví se jí a čeká, až se k ní její milovaná osoba na cestě života a smrti přidá. Někdy ale zármutek ze ztráty milovaného člověka je tak veliký, že se lidská duše začne zaobírat tím, jak navrátit mrtvého zpět. Tohoto zármutku využívá Milenium Earl (doslova Hrabě Tisíciletí) - tajemná postava, která nabízí lidem splnění jejich přání. Avšak duše mrtvého se dostane do takové kostry a je v plné moci Milenium Earla. A také trpí, zmítá se v zármutku a tiše pláče, že ztratila svou svobodu, svůj klid. Milenium Earl jí vždy poštve proti člověku, který jí přivolal a nechá jí na sebe vzít podobu onoho člověka. Tak vznikne Akuma - démon s duší jednoho a tělem druhého člověka. Ta duše touží po osvobození, ale není jí ho dopřáno, protože Milenium Earl jí nutí vraždit a ničit svět.