Březen 2011

Nestíhám, nestačím xD

31. března 2011 v 21:23 | Teru-chan

Čau děckaaa!
Dneska jsem nic nepřidala prostě prostě nemám čas xDD... Buď si píšu s Thosim <3 nebo se dívám na Soul Eatera (wah mě to hrozně chytlo).
Stejně poslední dobou ani nepřibejvaj komenty tak je to fuk ne? xDD
Mám na vás dotaz .. kde sehat lacině růžovou paruku na Hinamori Amu? ^^

Soul Eater

30. března 2011 v 9:00 | Teru-chan
http://blog.mikamicomics.com/wp-content/uploads/2010/01/soul-eater-anime-usa-mikami-comics.jpg
"Zdravá duše... sídlí ve zdravé mysli... a zdravém těle."

LoL :DDD

29. března 2011 v 10:10 | Teru-chan
Tak to mě dostává xD Taková lehká porážka xD

Co dokáže zkazit dobrý anime

28. března 2011 v 12:20 | Teru-chan |  Anime
Tak prohledávám otaku blogy a čtu si články a tu najdu jeden úžasný článek. Osobně se moc v dlouhých článcích nevyžívám ale tento je úžasný!
Moc se omlouvám Paie od které jsem to zkopírovala. Její blog najdete když kliknete na ikonku "Kushina FC" ;)


1.)Vykecávání
Pokud něco dokáže zkazit chuť na anime,tak jsou to vykecávací pasáže.Výskyt:Je to překvapivé ale více než v romantických anime,kde by se mělo řešit jak se kdo miluje,nemiluje a podobně,tak to předčí akční žánry.Všimli jste si,že když začne bopj,tak soupeři začnou vykecávat?,,Čau tak jak dneska bylo?" ,,Ale fajn,ráno jsem se polil čajem." ,,No ty vole to je děsný,snad ses neopařil." ,,Ale ne,jen to ve mě probudilo touhu tě zabít." ,,Něco podobnýho se stalo i mě!Taky tě chci zabít" ,,Dobře,až tě zabiju,tak si o tom pokecáme." Pamatuju si jak v Narutovi Neji vykecává s Narutem během souboje asi tři díly a přitom by stačilo,kdyby Naruto přiběh a jednu mu fláknul,protože ho tou další ránou složí.I když by to zjevně nefungovalo,kdyby Neji nekecal celý ty tři díly,nepustil tam svoje domácí videíčka z dětství a nevylil své smutné srdíčko.Jenomže já se s tím setkávám skoro u všeho.Buďto tam začnou mlít o síle přátelství,odvaze,o tom jak je celý svět nenávidí a oni se nevzdávají,o lepším světě,počasí,o tom co bude večer v televizi...no tak!To prostě nemůžete jeden na druhýho skočit a MLČKY se mlátit,občas možná nějakou tu rychlou myšlenku kterou uslyší i divák ale jinak TICHO a BOJ by stačilo...já nepotřebuju před každým bojem životopis všech postav(nejlíp už předtím několikrát zmíněný.).

Jeřáb - Origami

27. března 2011 v 8:00 | Teru-chan |  Japonsko
Mezi tradiční origami jako např. labuť a kusudama patří i Jeřáb který údajně plní přání.
Pokud Jeřábů poskládáte 1000 splní se vám jedno přání! CHcete to zkusit? Tak hurá do toho!

Fotka

Death life - 8.Kapitola

26. března 2011 v 9:30 | Teru-chan |  Death life

Loveless ending

25. března 2011 v 9:00 | Teru-chan |  Anime music
Tahle písnička je prostě úžasná ^^ MILUJU :DD A mimochodem - tohle anime sem i moc líbí a doporučuju ho! (KUK NA MENU) Já ho tu ještě nemám jako recenzi? To musím napravit :D

Chance of Survival - 18.Kapitola

24. března 2011 v 10:10 | Teru-chan |  Chance of survival
Tak sjem si našla čas a udělala další díl ... doufám že se bude líbit ^^


Káča jedna pitomá! Nafoukaná jak hovado a .... grrr! Nejvíc mě štvou ty její velký kozy! Ty na Shoua nejvíc zabíraj, ano určitě to bude tím!
"Kde jsou ty vajíčka?" zavrčela jsem a pohodila anténu na zem. Všechno ej prosti mě! Vajíčka se dělaj pomalu, Shou to všechno posral a ani ta debilní televize nejde naladit. Celej svět se proti mne spik! Ano! Vše se mi sere pod rukama - počínaje hlídáním Yuki, konče utíkáním před třetím cechem s nějákou kozatou blbkou a mým bratrem.
"KDE JSOU TY VAJÍČKA?" zařvala jsem znova.
"Promiň" řekla Yuuki a doneslam i na talíři míchaná vajíčka.
"Kde je kečup?" otázala jsem se s vražedným výrazem.
"No- v ledničce?" odpověděla opatrně kozatka.
"A CO DĚLÁ V LEDNIČCE KDYŽ MÁ BÝT NA TALÍŘI NO?" zaječela jsem na ni a vrazila ji facku. Emoce mnou zmítali tam a zase zpátky , jako kdybych byla znova v pubertě. Yuuki si pevně držela tvář a tvářila se hrozně ublíženě. No hlavně teď běž za Shouem mu říct že jsem ti šáhla na ten tvůj obličejík chudáčku malej! Ale nestalo se to co jsem čekala, Yuuki sundala ruku a jednu mi též vrazila.
"Blbko!"zakřičela a chtěla se s otočkou ztratit. To by ale ve dveřích neměl stát Shou, ihned ji chytil a vrazil jí taky jednu.
"Zachránili jsme tě- Nebudeš mou sestru mlátit ani urážet!" zavrčel a znovu ju pustil. Dobře ty Shou! Možná tě přece jenom ty její koziska nezaujala natolik... Yuuki bylo vidět že má slzy na krajíčku ale než jí stihly vyhrknout do očí už zmizela ve dveřích koupelny a celý den z ní nevylezla.
Už se schylovalo k půlnoci když se dveře koupelny potichoučku otevřeli a Yuuki vylezla. Probodla mne tvrdým pohledem a zmizela v kuchyni. Pak bylo slyšet jen otevření ledničky, zavření ledničky, otevření jogurtu, hledání lžičky a mlaskání. Shou spal tvrdě v křesle vedle televize takže budem mít klid. Zašla jsem k ní do kuchyně.
"Jdeš se omluvit?" zeptala se aniž by přestala jít jogurt.
"Měla bych?" usmála jsem se.
"Jistě" potvrdila.
"Tak to teda sorry ale já se ti nemám za co omluvit" řekla jsem a došla k ní.
"Tak neoxiduj" ohnala se. To ve mne už ruply nervy a vrazila jsem ji ještě jednu facku. Yuuki se jako předtím chytla za tvář, podívala se na mě .. podívala se mi do očí... a ..a...a...ÁÁÁÁÁ!
___________________________________-

1.Muhuhaha! Že se Ayumi chová jak piča! žeo! Prosím! Dalo mi to práci! xD
2.Není divný že Shou neslyšel jak Ayumi kárá Yuuki před tím než jí dala facku? :DD
3.Kdy chcete další díl?
4.Čtete DL nebo ToD? (případně jakou z těch dvou)

SHINee - Ring Ding Dong

23. března 2011 v 9:09 | Teru-chan |  Korean music
Tuhle písničku prostě žeru .. slyšela jsem ju před časem v maid café (když ji kamošky zpívali na karaoke) ... Našla jsem si ju na pc a teď furt dokola :DDD .. Yeháá!

Tears of Doom - 1.Kapitola

22. března 2011 v 10:10 | Teru-chan |  Tears of Doom
A je tu nová povídka ... osobně sem i líbí ten úvodní obrázek ^^ ten obrázek s tou holkou přímo zbožňuju... Mě osobně se zdá že brečí (kamošky ířkaj že ne tak nevím) tak se mi zdála jako uvodka ideální ^^

Pokemon

21. března 2011 v 7:00 | Teru-chan

Kdo by neznal sérii Pokemonů? Mno? Tak to bych si troufala říct že v evropě nikdo!


Tears of Doom - Profily postav

19. března 2011 v 9:00 | Teru-chan |  Tears of Doom
Ano-píšu další povídku :D .. .Potčebuju to mít nějáké rozvrhnuté :D A navíc mě to hrozněl áká začít psát další :D

Rosario to Vampire

18. března 2011 v 12:00 | Teru-chan
Hlavní hrdina je beznadějný břídil, který ani chytrosti mnoho nepobral, a proto se mu nedaří dostat se na žádnou ze soukromých středních škol, tak důležitých pro budoucí život každého Japonce. Když proto dostane šanci na jednu takovou nastoupit, příliš neváhá. Bohužel záhy zjišťuje, že netradiční umístění je tím nejmenším problémem, který ho v jeho novém působišti čeká. Jeho spolužáky jsou totiž monstra různých schopností, která se zde učí, jak přežít v lidském světě a nepřitáhnout pozornost. Tsukune Aono postupně potkává rozkošné dívky, které jsou z něj paf, a také spolužáky, kteří z jeho úspěchů u žen nejsou dvakrát nadšeni. Zrovna když začíná pomýšlet na útěk, setká se s krásnou dívkou jménem Moka a jeho myšlenky rázem naberou jiný směr. Avšak jakmile Moka přijde o svůj růženec, změní do své pravé podoby, superupírky!

Můj názor: Na anime jsme se ráda koukala ... vždy je tam něco vtipného ale najdou se tm i vážné chvíle. Je to vhodné i pro kluky (plno boing boig a kalhotek xDDD) ale také pro holky (milostný příběh a pod)... Takže pokud na to máte nervy tak vám to doporučuju :D

I vy můžete pomoct aneb DMS

17. března 2011 v 6:00 | Teru-chan |  Japonsko
Předpokládejme že už všichni ví o zemětřesení a o vlně Tsunami v Japonsku. Já osobně jsem se u videí dokonce rozbrečela (poslední dobou jsem hrozně přecitlivělá).
Po ldouhé odbě jsem se aji modlila (přiznávat to všem je tký.. divný) ... Prála jsem si co nejmíň obětí všeho a dižtak aby duše nalezly klid.
Nedávno jsem se však dozvěděla že opravdu pomoct můžu i já (i vy). Stačí vám 30 Kč kreditu co budete ochotni obětovat. Je to dost malá částka oproti škodám co byli v Japonsku napáchány vlnou a zemětřesením. Doufám že vám to není u čípku a že SMS pošlete stejně jako já... Co kdyby jste se náhodou do této situace dostali někdy vy? (To se sice nestane ale i tak)


D.N.Angel AMV

16. března 2011 v 9:00 | Teru-chan |  Videa
Nějak jsem po té recenzi rozhodla že proejdu videa D.N.Angel... A děkca... já se jdu na to aniem dívat znovu .. Já prostě nemůžu se natohle dívat! DARKŮŮ UŽ JDUU :DD

D.N.Angel

15. března 2011 v 11:11 | Teru-chan
Uáá! Jedno z anime kerý jsem hrozně žrala (hlavně Darka ... panebožééé ty je ho vlasýýý xD)..Death note

13. března 2011 v 10:10 | Teru-chan
Název Japonsky: デスノート
Název anglicky: Death Note
Název Česky: Zápisník smrti
Počet epizod: 37
Žánr: Horror, záhady, detektivní, fantasy, shounen-ai, bishounen, gothic, emo

I wanna sex you up - SASUSAKUNARU

12. března 2011 v 8:00 | Teru-chan |  Videa
Já si projíždím Videa a já to tady nemám? To není možný! Hned to musím napravit ^^
Video co kobylka zveřejnila před časem na svém webu a já si ho hrozně oblíbila ^^