Červenec 2011

Hinata se vdává, Naruto se žení 1/2

31. července 2011 v 20:56 | Teru-chan |  Jednorázovky
Bohužel jsem nestihla recenzi ani nec podobnýho .... tak vám sem házím povídku mého Senseie ... nejlepší je když vám to čte :DDD Ale i tak je to bezvadná povídka ..

V den, kdy se Narutovi zhroutil svět, svítilo nad Konohou slunce a všude panovala dobrá nálada. Sousedé se srdečně zdravili a i ti, kteří se neměli dvakrát v lásce, si pro dnešní den dali pokoj. Bylo zkrátka příliš krásně na hádky a lenivost k takovému dnu patřila. Naruto toho dne využil skutečnosti, že se nic nedělo, k tomu, aby už od rána do sebe ládoval jeden rámen za druhým ve svém oblíbeném podniku, Ichiraku ramen.
"Staříku," vykřikl Naruto zpoza hromady prázdných misek, "ještě jeden."
"Ty ses nám dneska nějak rozjedl," usmíval se Teuchi, "to už je dneska tvůj šestnáctý." Přesto však nelenil a ihned se začal věnovat přípravě dalšího chodu. Celou kuchyň měl výjimečně na starost sám, protože Ayame odjela za studiem, ale ani přemíra nádobí, kterou musel ještě umýt, mu nemohla pokazit dobrou náladu.

Tadaima!

30. července 2011 v 21:51 | Teru-chan |  Blog
Tak mě máte zpátky! Fíííí to je doba!
"MILÁČKŮŮŮŮŮŮ" (mazlí se s PC)

Jsem už unavneá takže zítra přidám pár fotek nebo možná recenzi na NT ... atd... No ... ráda vás vidím bobaňi!! Dneska nemám nějak vypisovací náladu takže oyasumi xD

Teru na Naruto táboře ;D

16. července 2011 v 11:30 | Teru-chan |  Blog

Tákže bobaňi!
Dovoluji si vám oznámit že ode mě budete mít dva týdni pokoj :D ... Už se těšíte? Já teda hrozně! Jen mi příjdě děsný nechat blog dva týdny jen tak ležet ale co mám dělat žeo :/
Právě teď jsem už asi někde na srazu s děckama abychom mohli vyjet. Bobaňíííí mě bude po vás smutno :)) Taky přemejšlím že si k sobě vezmu nějákou webmiss aby přidávala články v mé nepřítomnosti.... Cítím se hrozně když sem nic nedávám :DD
No ... Nevím co bych vám ještě měla říct ... Asi ať si užíváte prázdniny tak jako si je teďka budu užívat já ( třeba rozcvičky s ANBU, klikování, "lyžování" :D nebo plnění misí)... FÍÍÍ JÁ SE TĚŠÍM :D

Tak čágo bello šílenci ;)
Vaše Teru-sama :DD

Moje výtvory no 0.2

15. července 2011 v 8:00 | Teru-chan |  Patlala Matlala
Tak přínáším druhou várku mého umění :DD
Nelekněte se ano? ^^ xD

Malé info o PSC carnival tour 2011

14. července 2011 v 9:30 | Teru-chan |  Japan music

Od 11 do 17 srpna, proběhne v C.C.LEMON HALL další psc carnival tour 2011 [7days] na kterém by měly opět vystoupit všechny kapely společnosti PSC! Koncerty by měly být organizovány způsobem, že každý večer vystoupí několik oficiálních kapel a zárověň jedna kapela, která bude složená z různých členů kapel společnosti! Každý večer, by měly vystoupit nejméně dvě originální kapely, plus jedna "Session band!"
Aby jste lépe pochopili, jak bude celá akce fungovat, na konci příspěvku jsou uvedeny dva příklady! A také zde máte k dispozici, odkaz na stránky celé akce!

Ohledně the GazettE zdřejmě ještě nebylo upřesněno, ve který den se carnevalu zůčastní a jestli vůbec vystoupí. Jelikož na rozpisu chybí jen oni, není pochyb o tom, že si je PSC zdřejmě nechávají jako zlatý hřeb večera.
Ještě stále nejsou uvedeny všechny koncerty a jak první, tak poslední večer je na stránkách akce uvedem "SECRET" tak se domnívám, že Gazette vystoupí buď hned první a nebo poslední večer a nebo oba dva večery!
Bližší informace a celý rozpis akce, si můžete přečíst zde 7DAYS
Mimochodem desing první stránky akce, prý navrhoval náš talentovaný Ruki-san. Proč mě to nepřekvapuje..

A na konec! Ruki a Aoi se určitě zůčastní jedné výměny. Aoi na festivalu, vystoupí coby zpěvák a kytarista a celé se to skromě nazývá AOI with BONCRA:Z
Zatímco Ruki oproti Aoiovi, bude zpěvákem kapely LU/V!

http://farm3.static.flickr.com/2169/2538783245_cdf3be2699.jpg


Nápad na novou soutěž xD

13. července 2011 v 10:00 | Teru-chan |  Blog

Právě mě napadlo něco uplně ujetýho!
Znáte non-stop nyan cat? Ano? Tak už vám možná docvaklo oče se bude v soutěži jednat :D
Již na internetu lidé vystavují své score ... zm ých přátel jsem zatím nejvíc viděla víc jak 38 000 sekund. A co řem že tu melu?
C.Č. ;)

Trailer na nový film od studia Ghibli

12. července 2011 v 10:10 | Teru-chan |  Videa


Dávám vám sem upoutávku na nový film studia Ghibli ^^
Těšíte se?

Jak nám Toyota przní Miku

11. července 2011 v 8:00 | Teru-chan |  Tlachárna

Žijeme v době tržního hospodářství se všemi pozitivy i negativy s tím spojenými. S lepším systémem prozatím nikdo nepřišel a snad jen kromě KLDR si to všichni uvědomují. K tomuto systému postaveném na poptávce a nabídce čím dál neodmyslitelněji patří reklama. Ani otaku průmysl přirozeně není žádnou výjimkou. Zcela běžně se setkáváme i s reklamou vloženou přímo do anime nebo mangy. Ať se už jedná o nejrůznější přesmyčky v názvech výrobků a služeb, obecně známé designy či o zcela okázalou reklamu, jakou nedávno předvedla například japonská automobilka Subaru.
Aby těch otaku automobilek nebylo málo, tak v Toyotě si naneštěstí všimli mezinárodně rostoucí popularity Vocaloida 01, Hatsune Miku. A z nějakého záhadného důvodu dostali nápad nakoupit na ni práva a použít Miku jako reklamu pro svoji novou Corollu. To by samo o sobě asi nebylo tak hrozné a pokud by se zaměřili výhradně na japonský trh, tak věřím tomu, že by dost možná slavili úspěch. Jenomže v Toyotě si řekli "NE. Půjdeme s tím na trh v USA!". Těžko říct proč, snad k tomuto rozhodnutí přispěl v té době se blížící koncert Mikupolis na Anime Expo v Los Angeles. Ale ani to by ještě nebylo úplně nejhorší, pokud by tuto reklamní kampaň pojali s pověstnou japonskou precizností. Ale v marketingu Toyoty si znovu řekli "NE. Když jiný trh, tak mu přizpůsobíme i Miku!". A od té doby se traduje marketingový fail s Hatsune Miku v hlavní roli, do kterého automobilka bohužel zabředává čím dál více.

Takto vypadal jejich úplně první výtvor v této kampani. Upřímně řečeno mi připomíná spíše pozvánku na travesti show. Na internetu se samozřejmě zvedla citelná vlna otaku nevole, kterou v Toyotě očividně zaregistrovali, neboť nedlouho poté přišli s novou verzí…


Tlachárna aneb ne moje tvorba

11. července 2011 v 7:00 | Teru-chan |  Tlachárna

Tááákže ...
Jelikžo poslední dobou šmejdím po stránkách tak jsem našla spostu moc dobrejch článků. Moc ráda bych vám je sem okopírovala takže říkám že pokud po článkem nebude zdroj tak je to výjmečně můj výtvor. jiank to všechno bude zkopírováno.
Můžu zajistit že sem budu dávat buď novinky co se děje v otaku komunitě ve světě, vtipné články co mě zaujaly nebo velmi zajímavé zamyšlení.
Je jen na vás zda si články přečtete ale to že je sem dávám znamená že jsou fakt dobrý. Můžetebýt rádi že vám tu jen neplácám nějáký obrázky (idkyž jsem ráda když nějáký blogy přidaj moc hezu obárzky ^^ používám je do designů ^^) ..

Konec oznamu ^^

Bakuman

10. července 2011 v 9:30 | Teru-chan
Jednou jsem narazila na mangu která se jmenovala Bakuman .... Když jsem se ptala kamarádů všichni ju doporučovali, tak jsem se do mangy zažrala a pak objevila i anime. Nevím co je lepší ale asi bych se spíš naklonila k anime ^^
http://3.bp.blogspot.com/__VmPQzv483c/TQNLyaQZ0HI/AAAAAAAAA9o/GuN5pkMDJUs/s640/bakuman_by_miyanushi.jpg

Jak napsat špatnou fantasy v deseti krocích

9. července 2011 v 10:10 | Teru-chan |  Návody a vychytávky
Blog.blog.cz má novou aktivitu. Pošlete jim podle vás nejlepší článek z vašeho blogu. Pokud se jim bude líbit tak vám na něj udělaj dá se říct reklamu.
I já jsem poslala .. ale pak jsem si prohlížela již vybrané blogy. Nádherné články ... Ale tento mě orpavdu zaujal nejvíc. Takže říkám:
!!NENÍ TO MOJE TVORBA A AUTORCE SE OMLOUVÁM ZA ZKOPÍROVÁNÍ!!

Co koluje po internetu

8. července 2011 v 11:24 | Teru-chan
Pardon ale tohleto sem nejde nedat :D

Na netu se psalo že pokud na Google - překladači zadáte přeložit z němčiny do angličtiny a nepíšete tam 15x přehlasocaný A tak vám z toho výdje pokemon. Já si řekla že to bude blbost ale že to vyzkouším ale bobaňi VONO TO FUNGUJE :DDD. No já z toho nemohla :D


Jo a omlouvám se že jsem tak dlouho nepsala ... Jsem na malým netbooku a volám přes skype s kamoškama tak jsem ráda když mi jede rpg atd :DD
Ale nezapoměla jsem na vás .... každý den se sem chodím koukat na nové komentáře :PPP

Aloha From Hell - Don't Gimme That

3. července 2011 v 9:09 | Teru-chan |  Nepatřící do anime
Tuhle písnčiku jsem tak dlouho neslyšelááá :D <3 A vona najendou hraje v rádiu!

Děkuju Ayumi (ukemu) že mi ju před dloooouhou dobou ukázala xD

Nový design - Neko :D

2. července 2011 v 9:53 | Teru-chan |  Blog

Poslední dobou jsem nějak ujetá na kočičky :D
Design s Amu tu moc dlouho nepobyl, ale s mýma jendoduchýma designama je asi budu střídat hodně často :D Tneto by tu měl ale zůstat minimálně do půlky prázdnin (stejně nebudu mít čas dělat další :DD)

Takže doufám že se nový design líbí :D

Vaše Teru-sama


Prázdniny nabitý jak hovado xDD

1. července 2011 v 21:06 | Teru-chan |  Blog
No tak chcu vám ejn říct že tu asi nic dlouho nepřibyde. Mám prázdniyn nabitý (nebo nabytý? xDD) jak něcoo :D... Nejdřív jedu k ukouškovi <3 a pak na NT 2011 (Naruto tábor) <3 kde mě čeká spousta mých miláčkůůů :)) Až pak mámk onečně volno .. a to je až v srpnu :DD

Jo a 10.7. je zombie walk v ostavě a já tam asi půjdu tak kdyby někdo chtěl dojít bude to sranda ;)