Listopad 2011

Blbci,testy a celá zas*aná škola ;D

18. listopadu 2011 v 13:47 | Teru-chan |  Webmasters

Bobaňi... Bohužel to tu zase chátrá... A kdo za to může?
No samozdřejmě Teru, protože ona si umanula přestoupit na těžší kšolu tákže se teď musí učit jak kůň. Ani na doramy nemám momentálně čas DD: Z čehož mám poslední dobou torchu depku.. Začínám být na asiatech dosti závislá - Snat nějákej hezkej bude na Akiconu.
Jinak zpátky proč tu nejsem ... No prsotě .. Je období čtvrtletek a já fakt chcu mít vyznamenání ... Už teďto mám na hraně. Prostě musím zabrat a začít se učit. Ještě že mě zatím z němčiny neklasifikuje nijak bych měla trojk ua to by mi k vyznamenání moc nepomohlo DD:
A navíc k tomu ještě domlouvám věci na Akicon. Tak prosím všechny SBé:
Nemažte si mě. Hned jak se zlepší sytuace začnu zase přidávat .. Tento blog mám ráda. Zaítm mi vydržel nejdý la je první kterej beru opravdu vážně a chcu se o něj starat.
Takže děkuju za pozornost :3

Vaša retardovaná Teru ^_^

Matky, třeste se, až k nám dorazí harajuku styl aneb co dalšího vyplodila společnost

9. listopadu 2011 v 5:00 | Teru-chan |  Tlachárna
anime decora Luna Gracie
Opět jsem narazila na velmi veselý článek :D
Bud utak hodná že se o něj s vámi rozdělím ... nebudu ho kopírovat prostě vá msem na něj hodím link. Doufámže se pobavíte stejně jako já.

Yokoo Haru

8. listopadu 2011 v 7:00 | Teru-chan |  Naruto povídka
Yokoo Haru
Post: Jounin
Klan: --
Kekkei genkai: Dokonalé ovládání vody
Místo pobytu: Konoha
Povaha: praštěná , přátelská , milá , chytrá
Hobby: Malování
Specializace: --
Cíl: Vyrovnat se Gaarovi
Minulost: Když Yooko byla malá , ujal se jí Orochimaru , protože žila na ulici . Dělal na ní různé pokusy - byla jedna z těch , do kterých inplantoval buňky prvního , ale i druhého hokage. Spolu s Tenzouem (Yamatem) přežili i když Orochimaru říká , že Tenzou je jediný kdo přežil buňky prvního .
Tým: (bude doplňěno až bude víc lidí)
Milovaná osoba: --
Živel: voda

Boys before/over flowers

7. listopadu 2011 v 7:00 | Teru-chan

Boys Over flowers je Dorama které vzniklo jak jinak než z mangy jménem Hana Yoi Dango.
Je to její třetí (a po visuální stránce nejhezčí)ztvárnění.První byla tuším Jponská verze která nese stejný název jako manga....Následovala Taiwnská verze .Ano zde se dá jen mluvit o totálním propadáku a zmatku ,newíte kdo je kdo,co se děje scény sou trapné a vůbec s tim nemusíte stracet čas.....
A naši Korejci přišli jako poslední zato s peckou která se vyrovnala HyD dokonce ji v nějakých aspektecj předčila.


Novej design

3. listopadu 2011 v 7:00 | Teru-chan |  Blog

Bobáni moji :33
Poslední dobou nedlěám nic jinýho než že se učím čumím na doramy a čkeám na další ídl Sekai-ichi Hatsukoi 2 ... Ale i tak jsem si udělal na vás čas a vytvořila novej design.
Oproti minulému je dost jednoduchý ale i tak se mi docela líbí. Stejně si v nejbližší době stáhnu nějáký pořádný prográmky a budu dělat nějáký pořádný protože v Photofiltru se přece jen blbě pracuje :D

Doufám že se líbí :))


PS: Máte někdo nějákou doramu na doporučení? :D

Ruki Dances Hula aneb OMFJ :D

2. listopadu 2011 v 10:00 | Teru-chan |  The Gazette
Ne prostě děcka z tohohle jsem nemohla :DDDD Kdo zná gazeťáky tak určo zná videa typu "Shou vs Ruki" nebo "Ruki Tra la la" ... Ale tohle jsem teda ještě neviděla a dlouho jsem to rozdejchávala .DD

Akicon 2011

1. listopadu 2011 v 8:00 | Teru-chan
Jne jsem se chtěla zeptat koho z vás bych mohla potkat na AkiConu 2011..
Pokud nevíte co to je najezdte na tyto stránky: http://akicon.cz/ ;DD jedná se o con .. něco jako animefest či Advík ... Pořádá se t ov praze tento or kv termínu 19. - 20. ... Moc ráda bych se s někým z vás třeba setkala :D

Budu ta bud s dlouhýma zelenýma vlasama nebo ta s hnědýma , kalhoty nejspíš budou černý a tričko doufám "GAZEROCK IS NOT DEATH" :DD Budu se nejspíš potulovat se svým manžílkem Deidarou ták kdyby ste mě někdo zalídl tak se hlašte ... nebojte rušit nebudete :D a nekoušu (když nemám náladu xD)