Leden 2012

Koizora - Shattered

5. ledna 2012 v 7:00 | Teru-chan
Jak jsem už říkala, nic mě nedokáže rozbrečet tak jako Koizora. A to platí i k užansým videům který jsou k otmuto dramatu udělaný. Jako třeba tohle video.

Enjoy :)

Bože :((

You´re beautifull

4. ledna 2012 v 9:00 | Teru-chan


Hlavní hrdinkou je Go Mi Nyu, nevinná a hloupoučká učednice na jeptišku, která se snaží seč může. V klšteře vyrůstala od malička společně s bratrem, dvojčetem, a svou pravou rodinu nikdy neviděla. Proto její bratr odešel a začal dělat do šoubiznysu, aby našel jejich matku. Jenže ne vše vyjde tak, jak je naplánováno. Go Mi Nyu si třeba plánuje studie v Římě, ale překazí jí je jedna věc: Go Mi Nam, její bratr, měl jakousi nehodu a léčí se v Americe. Měl v plánu podepsat smlouvu s A.NJELL, nejslavnější skupinou Jižní Koreje o spolupráci, ale nehoda je nehoda. A tak chudák Go Mi Nyu je donucena zastoupit svého bratra v převleku po dobu, než se uzdraví.

Hanazakari no Kimitachi E

3. ledna 2012 v 5:00 | Teru-chan
Ashiya Mizuki je americký student, vlastně studentka, která se převlékla za kluka a nastoupila na chlapeckou střední školu v japonsku - Osaka Gakuen. Tato škola si studenty nevybírá podle známek, ale podle vzhledu a také tu všichni studenti bydlí na kolejích. Ty jsou rozděleny do tří skupin, přičemž první se zabývá bojovým uměním, druhá sportem a třetí uměním. Mizuki si vybere druhou kolej, a k jejímu štěstí skončí na pokoji se Sano Izumim. On je totiž důvod, proč vlastně na tuhle školu přišla. Ale jaký je vlastně onen důvod, proč sem přišla? A podaří se jí uskutečnit její cíl předtím, než někdo na škole zjistí její tajemství, přestože ze začátku vůbec s nikým nevychází?

Mei-chan no Shitsuji

2. ledna 2012 v 8:00 | Teru-chan

Koizora

1. ledna 2012 v 9:00 | Teru-chan

Mika je normální mladá středoškolačka snící o přenádherné, romantické lásce. A pak, jednoho dne, potkává Hira, svůj osud. Hiro je z davu vyčnívající, na blonďato obarvený, piercingem vybavený spolužák. Přestože Hiro násilím Miku políbí, přestože Mika z toho, že jí takový nevychovanec ukradl první polibek, bude nešťastná, je pozdě. Protože láska ty dva slepila dohromady. I když trpí, i když je jí ubližováno, čas strávený s Hirem bylo to nejkrásnější v jejím životě.