Nový blog - Nový začátek

2. dubna 2012 v 14:25 | Teru-chan
Bobaňi...
Jak již jsem se zmínila v minulém článku, přesouvám se na jiný blog. Proč? Tím si nejsem ani přesně sama jistá :D. Asi prostě chci začít znova a jinak.
Tento blog rušit nebudu, bude tu strašit jako připomínka toho, že jsem byla ochotná se blogu věnovat každý den. A taky mi bude sloužit jako taková spižírna. Když budu něco potřebovat, tak si to tady prostě najdu a hotovo :))


Adresa nového blogu je : WWW.TERU-SAMA.BLOG.CZ ... ano .. velmi neoriginální...

A jak už jsem říkala, bude to blog jen o mé tvorbě. Takže se opět začnu věnovat povídkám, a tentokrát pořádně. Jestli někdo četl moje povídky, tak sám ví že toho do kapitoly moc nenapíšu. A to také hodlám změnit.
To co se mi na tomhle blogu líbilo bylo, že jsem si hned ze začátku řekla že designy budou výhradně moje práce. V tom hodlám pokračovat, ikdyž vím že přes grafiku nejsem zrovna přeborník ...
Poslední dobou mě začalo bavit hrát The sims 2, takže se tam možná objeví i nějáké takové ty "komixy" či moje tvorba downloadů.
Prostě bych chtěla svůj blog zaměřit tak nějak trochů víc všeobecně... Doufám že to nikomu nebude vadit, a že spíš na svůj blog "naženu" víc návštěvníků. Přizneje si, že mít blog, na který stejně nikdo nechodí není zábava. Omrzelo by to každého.

A nakonec říkám, že nejspíš nebudu spřátelovat. Líbí se ti můj blog? Tak na něj choď! Líbí se mi tvůj blog? Tak ho budu navštěvovat. Není to žádná věda :))
Děkuju všem co mé žvásty dočetli až do konce a budu se na vás těšit na mém novém blogu :))

Teru
 


Komentáře

1 Taba Taba | Web | 27. června 2013 v 15:29 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.